YLEISET TIEDUSTELUT

Diakonia-ammattikorkeakoulu Oy
Niko Nummela, projektipäällikkö, niko.nummela @ diak.fi, 040 509 3574
Niina Mäenpää, mediatiedustelut, niina.maenpaa @ diak.fi, 040 507 6260
www.diak.fi

 

KAINUU

Karoliina Kuvaja, projektikoordinaattori, karoliina.kuvaja @ kajaani.fi, 044 421 4379
wwww.kajaaninteatteri.fi

Ira Liuski, hankevastaava, ira.liuski @ kainuunliikunta.fi, 044 532 5918
Matias Ronkainen, projektityöntekijä, matias.ronkainen @ kainuunliikunta.fi, 044 532 5924
www.kainuunliikunta.fi

 

OULU

Teemu Haverinen, projektityöntekijä, teemu.haverinen @ wau-ry.net, 045 600 6027
Anu Enqvist, projektityöntekijä, anuenqvist @ gmail.com, 044 542 5765
www.wau-ry.fi

 

PÄÄKAUPUNKISEUTU

Leila Hellman-Eronen, projektikoordinaattori, leila.hellman-eronen @ kalliola.fi, 040 198 8208
www.kalliola.fi/tietoa-kalliolasta/kalliolan-nuoret/

Anu Salokangas, tiiminvetäjä, anu.salokangas @ wau-ry.net, 045 657 9455
www.wau-ry.fi

Jaana Taskinen, yleisötyö, jaana.taskinen @ q-teatteri.fi, 050 536 9566
www.q-teatteri.fi

 

ROVANIEMI

Tuomas Kosunen, projektityöntekijä, tuomas.kosunen @ wau-ry.net, 044 303 6304
Jorma Aalto, projektityöntekijä, jopemepo @ gmail.com, 040 748 1338
www.wau-ry.fi